Fibertek, Sizlere Genişbant Yüksek Hızda İnternet Hizmetini, Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun onayladığı Profesyonel 5 GHZ Yasal Frekans Bandında Çalışan AirFiber Radyo Link Antenler Aracılığı ile 300 Mbps ye kadar İnternet Hizmeti Sunabilecek Altyapı Kurarak İnternet Bağlantısı Sağlamaktadır. Metro Ethernet Fiber optik alt yapıya sahip olduğundan dolayı diğer alternatif internet hizmetlerine göre daha hızlı ve kesintisiz bir internet hizmetidir.

Türkiye’nin en güçlü, bağımsız, yeni nesil telekom operatörü olmayı hedefleyen Fibertek Bilişim, İnternet Servis Sağlayıcısı ve Altyapı işletmeciliği Lisansı Belgelerine Sertifikalarına Sahip olup Bütün Hizmetlerini Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kanunları Tüzükleri ve İstekleri Üzerine Yürütmektedir. Sertifika ve Yetkilerimizi Görmek için Bilişim Teknolojileri Kurumu'nun Resmi Web Sayfasını Ziyaret Edelirsiniz.
Müşteri hizmetlerimizi arayarak kapsama alanımız içinde olduğunuzun onayını aldıktan sonra size en uygun gün için İnternet kurulum randevusu verilecek ve teknik ekibimiz belirlenen günde adresinize gelip bağlantınızı aktive edecektir.

Aktivasyonun ardından aynı gün içerisinde telefon hattı, taahhüt ve limit olmaksızın İnternet keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Fibertek bireysel internet paketleri ön ödemeli bir hizmettir ve paketinizi satın aldığınızdan itibaren 30 gün boyunca sınırsız kullanabilir 30 günün sonunda da paketinizi web sitemiz üzerinden kolayca yenileyebilirsiniz.
Fibertek İnternet Hizmetinizi Kapsama Alanlarımız Dahilinde Taşınma Durumunda Nakil İşlemleri En Hızlı Şekilde Şirketimizce Sağlanmaktadır.

Hizmetinizin iptalini veya dondurulmasını talep için bir telefonunuz yeterlidir. İptal talebinizi müteakiben yazılı onayınız alınır ve hizmetiniz herhangi bir cezai ücret istenmeksizin iptal edilir. Aboneliğinizi uzun tatil dönemlerinizde v.b. müşteri hizmetlerimizi arayıp dondurabilir, ihtiyacınız olduğunda da herhangi bir ilave ücret olmaksızın tekrar aktif ettirebilirsiniz.

Ve Bütün Bu İşlemleri Sadece Bir Telefon ile Gerçekleştirebilirsiniz.